O mnie

Jestem z wykształcenia psychologiem. Posiadam rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu do prowadzenia terapii indywidualnej i pracy z grupami pod superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces.

 

MichalinaSwoją wiedzę wykorzystywałam także w pracy naukowo-dydaktycznej na Uniwersytecie Śląskim na Wydziale Psychologii, jako wiceprezes Spółdzielni Pracy Psychologów w Katowicach, prowadząc szkolenia w ramach programu Kapitał Ludzki.

Zajmowałam się rownież tłumaczeniami literatury psychologicznej z języka niemieckiego, jestem autorką artykułów popularyzatorskich z różnych obszarów psychologii (np. o zastosowaniu metody mindfulness w profilaktyce depresji, o kształtowaniu zachowań metodami pozytywnymi).

Jestem członkiem PTPP, pracuję zgodnie z wymogami kodeksu etycznego tej organizacji. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe kontynuując naukę w Studium Psychoterapii i Psychologii Procesu.  Szkolę się również w kierunku poznawczo-behawioralnym. Jestem także czlonkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. 

Prywatnie zajmuję się ukochanymi psami – hodowlą i szkoleniem, jestem także instruktorem jazdy konnej. W wolnych chwilach piszę ikony. Mieszkam na wsi pod Wadowicami.

Michalina Palarz - Prochal
34-100 Wadowice,
ul. Lwowska 81
tel +48 795 479 067

facebookmichalina logo mm

Gości na stronie

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.